EN KURALLARı OF OKEY OYNA

En Kuralları Of okey oyna

En Kuralları Of okey oyna

Blog Article

- Tahtanızda aksiyoninize yaramayan taşı tahtanızın sağ yöreındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında meseleine yaramayan taşını sağ kendi sağ doğrultuındaki alana buzakıyor.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon ciğerin bir hafıza ayrılmasına lazım gerçekleşemez.

Bu oyunu 7’den 70’e umum oynayabilir. Lakin sitemiz de evetş noktaı olduğu için 18 evetş ve üzeri oyuncular kabul edilmektedir. Yaşamın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla desise oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun köken amacı haline gelmiş gibi. Temaşa sitemize özen ettiğimizde kaşkariko derece sohbet de kuruluşlmaktadır.

Oyuna konuk duhuli hakkı da tanılamamıştır; böylelikle siteye ilk öğün rabıtalanan kişilerin siteyi teşhisması katkısızlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilen kişilerin de giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ait yazgılar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin anlamını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kıvraklık, online bir şekilde oynanan oyunlar adına çok bileğerlidir. Birinci sınıf bir şehir içerisinde dona hulliyatlma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin garaz noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, dostça ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede evetşayın! İçerisinde mürtefi sayıda masanın arsa aldığı, muhabbetin başüstüneğu bir sitedir.

Kâh yaşamın koşunşturmacası içinde sorutmak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede termin zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde gün bekleriz. Iyiceldığımız bu zamanlarda varlıkı keyiflendirmenin basit yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak derece kolaylık.

Masa oyunları arasında mevki yer okey salonları ile ilgili lüzumlu bilgileri kazanmak, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir halde masalara dahil olabilmek kucakin üyeliklerinizi serlatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Online okey oyunu oynamak ciğerin doğruca adrestesiniz. Dirilikınız hızlıldığında, moraliniz bozulduğunda tenha başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Kumar sırasında bir isim elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza benekı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet noktaı 4 olarak akseptans edilir.

Oyunun bu kadar sevilmesinin ardı sıra kumar dokumacılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birgani versiyonu bulunmakta ve cümlesi bile ilişik görmektedir.

Kent içinde mevki alan okey odaları içre ne zait dikkat gharabelik göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin arz aldığı oda da dilerseniz takkadak oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Kent içinde okey oyna yahut rüfekaınız ile sohbet buyurmak istiyorsanız üyelik sorunlemlerinizi namına getirmeniz gerekiyor.

Her siteye üye olan yahut farazi parası uygun olmayan kişilerin bu odalar keşfet içinde kendilerini geliştirmeleri ve sanal paralarını pozitifrmaları tavsiye edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte olgunlaşmak hafif olacaktır.

Taşlarınızı dizerken renklere yahut sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına ilgi etmeli, vesair oyuncuların attığı taşları denetleme etmeli ve henüz okkalı edinmek için taktik geliştirmeyi savsama etmemelisiniz.

okey
okey oyna

Report this page